Karacabey'de mobil başkan durmak nedir bilmiyor

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, ilçenin dört bir yanında halk ile buluşmaya dertlerini dinlemeye, çözümler sunmaya devam ediyor.

Karacabey'de mobil başkan durmak nedir bilmiyor

Bu özelliğiyle 'mobil başkan' lakabı takılan Ali Özkan ilçede adım atılmadık yer bırakmamaya kararlı. Halil İbrahim Sofrası etkinliği ile vatandaşlarla buluşmalarda hız kesmiyor.

‘Halil İbrahim Sofrası’ buluşmaları ile her hafta vatandaşlarla bir araya gelen Özkan, 3D vizyonu kapsamında doğum, düğün ve defin gibi vatandaşların iyi ve kötü günlerinde yanlarında olmayı sürdürüyor. Özkan, gerçekleştirdiği esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde, iletişimin ve ortak aklın önemini her fırsatta dile getiriyor. Özkan, ‘Halil İbrahim Sofrası’ kapsamında her hafta güne merkez ve kırsal mahallelerde başlıyor. Sabah namazı sonrası mahalleliyle bir araya gelen Özkan, mesai başlangıcını vatandaşlarla birlikte yapıyor. 

Vatandaşlarının iyi ve kötü günlerinde, her anında yanında olma gayreti içerisinde olduklarını belirten Başkan Özkan, 3D vizyonu çerçevesinde, ilçede yeni doğum yapan vatandaşların evlerine kadar gidilerek tebriklerin iletildiğini belirtti. Özkan, miniklerle birlikte kitap okuyarak, topluma kitap okumanın önemini anlatıyor. Özkan, okuma sonrası ise sağlıklı beslenmenin önemine vurgu yapmak için miniklere salçalı ekmek ikramı yapıyor. 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner11