31 Mart yerel seçimleri

4 lü ittifak ya da eşitler arası duruş...

Ak parti kurulduğunda üretilen, eşitler arası söylem.

Vesayet gereği Ak partinin kontrol altında tutulması ve ya HİZMET hareketinin iktidar edilmesi ve 15 Temmuzda fetö terör örgütünün deşifre olması.

1960 darbesi ile kurumsal yapıya kavuşmuş olan HİZMET hareketi Ak parti ile hükümet edilmek istendi. Ak parti içinde varlıklarını yasalar serçevesinde aktif eden 1960 darbecilerin zihniyet yapısı 15 Temmuzda suçüstü yakalandı, şimdi 31 Mart seçimleri öncesi vesayet unsurları aktif olarak adaylıklar üzerinden yol almak istiyor.

Metal ve mental yorgunluğu başlığı altında yapılan kısmı temizliklik sonrası VESAYET unsurları canhıraş konumlarını korumak için KRİPTO elemanları ya aktif etmek ya da seçimi sabote edecek söylemleri dillendiriyorlar.

31 Mart seçimleri güvenlik gereği ötelenir, seçimler olmayabilir diyorlar.

Akıldan ve izandan yoksun bu söylem ile yol alınamıyacağı bilinir ama ısrarla yapılıyorsa...

Ortam güvenlik açısından sorunsuz ise bu söylemi geliştirenler gelecekte seçim yapılamaz ortama dönüşeceğini nasıl biliyorlar. Demekki ortamı terörize etmek istediklerini açık ediyorlar.

31 Mart seçimleri terörize edilse, yani seçimler ötelense, AK PARTİ iktidarda oIduğuna göre muhalefet bundan netice alamaz ama bu söylem ile sadece Ak parti seçmenini KÜSTÜRMÜŞ ve SANDIKTAN uzak tutmak için yapılmış demektir.

Vesayet unsurları her şeyi göze almış, 31 Mart seçimlerinden ya kendi adaylarını başkan edecek , ya da seçimi sabote edecekler.

Ak parti blok olarak ittifaklar marifeti ile iktidardan edilmek istenirse seçmen bana asla müsaade etmez.

31 Mart yerel seçimleri BAŞKANLIK sisteminin ilk seçimi ve seçmen ASLA kendisine tanınan hakların KADRİNİ bilememezlik yapmaz.

Vesayet unsurlarının tüm ittifakları SEÇMEN FERASETİ ile yerle yeksan OLACAK.

31 Mart seçimleri ve yapılan hesaplar seçmen feraseti ile örtüşmediği sürece asla karşılığı olmaz.

YORUM EKLE