Dehşet evindeki cinayet çözüldü

Jandarmanın bir damla kandan yola çıkarak aydınlattığı cinayette 16 gündür kayıp olan Tuncay K. evin bahçesindeki fındıklığa gömülü olarak bulundu.

Dehşet evindeki cinayet çözüldü

Ordu'nun Altınordu ilçesine bağlı Oğmaca mahallesinde evli ve dört çocuk annesi B.K., oğlu T.K.'yi (27) yanına alıp, 18 Ocak'ta Altınordu İlçe Jandarma Komutanlığı'na giderek kocası Tuncay K.'nin "İstanbul'a gidiyorum" diyerek evden ayrıldığını, bir daha da dönmediğini belirterek, kayıp başvurusu yaptı. 

Jandarma cinayeti bir damla kan izinden çözdü

Anne ve oğlunun çelişkili ifadelerinden şüphelenen jandarma, mahalleye giderek ev ve çevresinde araştırma yaptı. Dedektör iz takip köpeğinin de kullanıldığı çalışmalarda, ekipler evde bir damla kan izi buldu. Ev ve çevresinde aramayı yoğunlaştıran ekipler, fındık bahçesindeki üzeri çalılarla örtülü çukurda, Tuncay K.'nin cesedini buldu. Tuncay K.'nin cenazesi otopsi işlemi için Ordu Devlet Hastanesi'nin morguna kaldırıldı. B.K. ile oğlu T. K. gözaltına alındı.

Kocasının öldüren kadın suçunu itiraf etti

B.K., kendisine şiddet uyguladığını, aralarında uzun süredir geçimsizlik bulunan kocasının kafasına odunla vurarak öldürdüğünü itiraf etti. Oğlunun da yardımıyla cesedi evin penceresinden dışarı attığını anlatan B.K., cesedi buradan da sırtta taşıyıp, 100 metre uzağındaki fındık bahçesindeki çukura koyduklarını, üzerini de çalıyla örttüklerini söyledi. 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner11