En az 13 cinayet! Ordu'nun seri katili hakkında ilginç detay

Ordu'daki bir gasp suçundan yakalanan ve sorgusu esnasında dikkat çeken Mehmet Ali Çayıroğlu üzerinden yapılan incelemede en az 13 cinayetle bağlantısı olduğu tespit edilmişti. İşte o katilin hakkında ilginç bir detay ortaya çıktı.

En az 13 cinayet! Ordu'nun seri katili hakkında ilginç detay

En az 13 kişiyi öldürdüğü düşünülen Mehmet Ali Çayıroğlu'nun, cinayetleri arasında olan Sevim Semiz ve kızları Emine Semiz ile Havva Güler'in cenazesine katıldığı ortaya çıktı.

Samsun'un Canik ilçesi Avluca Mahallesi'nde 7 Mart'ta 80 yaşındaki Ayşe Şen ve köpeğinin kaybolduğu jandarmaya bildirildi. Ekipler kayıp kadının bulunması için Avluca Mahallesi ve civar mahallelerde çalışmalara başladı. Ancak aradan geçen 7 aya rağmen yaşlı kadına ulaşılamadı.

Köylülerin jandarmaya verdikleri ifadede Çayıroğlu'nu cenazede gördüklerini söylemesi şaşkınlık yaratırken, kayıp Ayşe Şen'in yeğeni Mahmut Taslak da jandarmaya verdiği ifadede, "Halam Samsun'un Canik ilçesi Avluca köyünden. Evinden ayrıldı bir daha da kendisinden haber alınamadı. Yanında köpek vardı, köpekte kayboldu.

Üzerinde 6 ila 8 bin TL vardı. Kaybolduktan sonra son görüldüğü yerde Çayıroğlu'da bir evde kalmış. Köyün muhtarı Çayıroğlu'nu tanımış. Öldürülmüş olabilir, hiç bir yerde iz yok" dedi. Bu ifadeler doğrultusunda seri katilin 14'üncü kurbanının Ayşe Şen olabileceğini değerlendiren ekipler, soruşturmayı bu yöne kaydırdı.

Öte yandan Ünye Kapalı Cezaevi'nde bulunan Çayıroğlu'nun, güvenlik nedeniyle Trabzon Bahçecik Cezaevi'ne nakledildiği öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER