Genç kızın acı sonu! Bayıldı diye ihbar verip kaçtılar

Sakarya'da henüz 19 yaşında genç bir kızı gelen ihbar üzerine yol kenarında bulan ekipler, kızın çoktan ölmüş olduğunu belirledi.

Genç kızın acı sonu! Bayıldı diye ihbar verip kaçtılar

Olay Sakarya'da bir aracın içinde gerçekleştiği iddia edildiği üzere kendi kendine bayılan genç kızın arabadaki diğer şahıslar tarafından ihbarı ile başladı. İhbar üzerine olay yerine önce sağlık ekipleri geldi. Sağlık ekipleri genç kızın bayılmamış ölmüş olduğunu belirleyince ihbarı veren kişi inkar etmeye çalıştı. O sırada olay yerine gelen jandarma ekipleri olay ile ilgili şüpheli gördükleri 2 kişiyi tutukladı.

Sakarya'da genç kızın şüpheli ölümü

Edinilen bilgilere göre Pamukova ilçesi D-650 karayolu üzeri Fevziye Mahallesi sapağında panelvan tarzı araç içerisinde bulunan Ayşenur Y. (19) isimli bir kişi henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı bayıldı. Aracın içerisinde bulunan diğer kişinin 112 sağlık ekiplerine haber vermesi üzerine olay yerine gelen ekipler Ayşenur Y.'nin öldüğünü belirlerdi. Şüpheli ölüm olmasından dolayı olay yerine Pamukova İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri ile Savcı gelerek incelemede bulundu. Olayla ilgili 2 kişi gözaltına alındı. 

Ayşenur Y.'nin kesin ölüm sebebi otopsinin ardından belli olacak. Konuyla ilgili inceleme sürüyor. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER