Kaza 45 yıllık evli çifti ayırdı

Beşiktaş’ta önceki gün kullandığı otobüsü durakta bekleyen insanların üzerine süren Necdet Karakuş’un 45 yıllık evli çifti ayırdığı ortaya çıktı.

Kaza 45 yıllık evli çifti ayırdı

Feride ve Yalçın Tahir Billur çifti Ortaköye geçeceklerdi. Yorgun olduğunu söyleyen Yalçın Tahir Billur, Otobüse binelim dedi. Bu sırada 12 kişiyle birlikte hızla gelen otobüsün altında kaldı. Feride Billur ağır yaralanırken eşi Yalçın Tahir Billur kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Feride Billur o anları Hürriyet gazetesine anlattı: 45 yıllık eşimle pazar gezmesine gittik. Ortaköye geçmek için otobüs durağına geldiğimizde otobüsün hızla üzerimize geldiğini gördüm. Bize çarpınca bilincim kapandı. Çevredekiler beni uyandırdı. Eşim yanımda uzanıyordu. Kanlar içerisindeydi. Yaşı ileri olduğu için kullandığı ilaçları söyledim. Müdahale etmeye başladılar. Hastaneye geldik, sonrasında ölüm haberi geldi.

Hayatını kaybeden 77 yaşındaki Yalçın Tahir Billur dün son yolculuğuna uğurlandı. Çıkarıldığı sulh ceza hâkimliği tarafından kasten öldürme ve kasten yaralamaya neden olmak suçlarından tutuklanan otobüs şoförü Necdet Karakuşun ise sorgu hâkimliğinde olaydan bir gece önce uyuşturucu kullandığını, frene basıp basmadığını hatırlamadığını, otobüsün kameralarını da kendisinin bozduğunu söylediği öğrendildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER