Vicdansızlar bu seferde köpeğin yüzünü yaktılar!

hayvanlara yapılan işkencelerde sınır tanımayan vicdansızlar bu kez de yavru bir sokak köpeğinin yüzünü yaktılar. Yüzü yakılan köpeğe acil müdahale veterinerler tarafından yapıldı.

Vicdansızlar bu seferde köpeğin yüzünü yaktılar!

Duyarlı vatandaşların ihbarı ile hayvan hastanesine ulaştırılan yüzü yanmış yavru köpek veteriner hekimelrin müdahalelerine rağmen gözlerinden bir tanesini kaybetti. Bunu yapan insanlıksız kişilerin bu işten nasıl bir sadist zevk aldıklarını anlamaya aklımız ermese de, bu vicdansızların hakettikleri her türlü cezayı almalarını canı gönülden istiyoruz. Hayvanlara yapılan zulümelr küçük görülmemeli. Bir yavru köpeğin çığlıkları altında yüzünü yakan insanlar, herkese her şeye zarar verecek kapasitede ahlaksızdırlar demektir.

Hayvanlara karşı uygulanan şiddete Balıkesir'in Erdek ilçesinde bir yenisi daha eklendi. Erdek'te bir vatandaş, yol kenarında, yüzü yaralı, acılar içinde inleyen köpekle karşılaştı. Olayı haber alan Hayvan Hakları Federasyonu Erdek Temsilicisi Eva Otansev, bölgeye giderek köpeğe sahip çıktı. Otansev, köpeği ilçede görev yapan Veteriner Hekim Günay Elik'e götürdü. Köpeği muayene eden Elik, "Hayvanın yüzüne sıcak su veya benzer bir madde dökülmüş. Sol gözü görme yetisini kaybetmiş. Diğer gözü iyi. Yaptığım müdahale sonucu hayvanın yaralarında iyileşme gözlendi. Tedavisi bir süre devam edecek" dedi.

Hayvan Hakları Fedarasyonu Erdek Temsilcisi Eva Otonsev ise köpeğin sağlığına kavuşmasının ardından isteyen bir aileye vereceklerini sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2018, 16:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER