Koronavirüsü Bill Gates insanlara mikroçip takmak için mi üretti?

Roger J. Stone Pazartesi günü, Bill Gates’in kimin test edildiğini ve test edilmediğini bilen mikroçipleri, insanların kafasına yerleştirmek için koronavirüsün oluşmasında parmağı olabileceğini söyledi.

Koronavirüsü Bill Gates insanlara mikroçip takmak için mi üretti?

Koronavirüsü Bill Gates insanlara mikroçip takmak için üretmiş olabilir!

Stone, pandemi ile ilgili komplo teorilerini soran 970 AM radyo programının sunucusu Joe Piscopo’ya “Bill Gates’in bu virüsün üretilmesinde ve yayılmasında bir rol oynayıp oynamadığı güçlü tartışmalara açık. Benim gülünç olduğunu söyleyen muhafazakar arkadaşlarım var ve bazı diğer kişiler var” dedi.Koronavirüsü Bill Gates Mi Çıkardı?

Gates uzun zamandır koronavirüs gibi küresel bir sağlık krizine hazırlanmak için tüm dünyayı uyarıyordu.

İlgili makale: Bill Gates,Yaklaşan Bir Hastalığın 6 Ay İçinde 30 Milyon Kişiyi Öldürebileceğini Düşünüyor

“O ve diğer globalistler bunu zorunlu aşılar ve mikroçipleme için kullanıyorlar, bu yüzden test edilip edilmediklerini biliyoruz. Cesedimi çiğnemeleri lazım. Zorunlu aşılar? Olmaz, Joe! ” dedi Trump’ın ‘efsane’ diye atıfta bulunduğu eski danışmanı Stone.

Stone ayrıca başkanlık yarışı için de, Joe Biden’ı “son derece zayıf bir aday” olarak nitelendirdi. ”

Roger J. Stone Kimdir?

Roger Jason Stone 27 Ağustos 1952 doğumlu Amerikalı bir politikacı ve yazardır.

ABD Başkanı Donald Trump’ın seçim kampanyası döneminde danışmanlığını yapan ve Rusya’nın 2016’da ABD başkanlık seçimlerine müdahale ettiği iddialarının araştırıldığı soruşturma kapsamında ismi geçen Roger Stone, aralarında “Kongreye yalan söylemek” ve “adaleti engellemek” maddelerinin de bulunduğu 7 suçtan yargılandığı dava sonucunda 3 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner46

banner40