Bursa'da flaş operasyon! 5 kişi...

Bursa'da Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Mudanya İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen operasyonlarda 5 kişi yakalandı.

Bursa'da flaş operasyon! 5 kişi...

Bursa İl Emniyet Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Mudanya İlçe Emniyet Müdürlüğü ile ortak yapılan  uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan şahısların suç unsurları ile birlikte yakalanmasına yönelik  ilimiz genelinde farklı adreslerde yapılan eş zamanlı operasyonlarda;

 "Kullanmak İçin Uyuşturucu Madde Satın Almak ve Bulundurmak" suçundan bir şahıs yakalandı. Yakalanan şahısların beyanı ve daha sonra yapılan fiziki takipler sonucunda uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yaptıkları tespit edilen O.T, E.K, Ö.Y, S.Ö isimli şahıslar gözaltına alındı. Şahısların üzerlerinde, araçlarında ve ikametlerinde yapılan aramalarda, yaklaşık bir kilogram esrar, bir adet hassas terazi, uyuşturucu madde ticaretinden elde edildiği değerlendirilen 1220 TL para ele geçirildi.

Düzenlenen operasyonlar neticesinde yakalanan 5 şahıstan 1' i hakkında "Kullanmak İçin Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın Almak Bulundurmak"  suçundan adli işlem yapıldı. O.T, E.K, Ö.Y, S.Ö isimli şahıslar  hakkında ise" Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak" suçundan haklarında hazırlanan tahkikat evrakları ile birlikte adli mercilere sevk edildi.

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2018, 17:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16