Bursa Valisi'nden sınava girecek öğrencilere başarı mesajı

Ülkemiz genelinde olduğu gibi ilimizde de 15-16 Haziran 2019 tarihlerinde üniversiteye giriş sınavı olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) yapılacaktır.

Bursa Valisi'nden sınava girecek öğrencilere başarı mesajı

Sınavlara sıkı bir şekilde hazırlanan, öğrencilerimizin, emeklerinin karşılığını alabilmeleri ve yıllardır edindikleri bilgi ve birikimlerini sınava yansıtarak, başarılı olmaları en büyük dileğimizdir.

Sınavın huzur ve güven içerisinde geçmesi için kamu kurum ve kuruluşlarımızca her türlü tedbir alınmıştır. Bursalı vatandaşlarımızın da sınav süresince gürültü kirliliğine neden olacak olumsuz davranışlarda bulunmamaları öğrencilerimizin başarılarına katkı sağlayacaktır.

Sevgili Gençler;

Sizler, bizim güvencemiz ve geleceğimizsiniz. Her şeyin gönlünüzce ve güzel olmasını diliyor, gayretli öğrenciler olarak yol aldığınız şu günlerde heyecanınızı yürekten paylaşıyorum. Kendinize güvendiğiniz sürece aşamayacağınız hiçbir engelin bulunmadığına inanıyorum.

Ayrıca, bugüne kadar sizlerin yetişmesinde her türlü fedakârlığı üstlenen öğretmenlerinize, ailelerinize,  teşekkür ediyor, ilimiz ve ülkemiz genelinde sınava girecek olan tüm öğrencilere başarılar diliyorum.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner46

banner40