Bursa'da ilk kez kategoriler bugün yarışacak!

Bursa Uludağ Üniversitesi Radyo Ve Televizyon topluluğu olarak düzenlenecek olan Marconi Ödül Töreni bu yıl 12.si, 27 Mayıs (bugün) Saat: 19:00'da Uludağ Üniversitesi Prof. Dr. Meta Cengiz kültür Merkezi'n de büyük salon da yapılacak.

Bursa'da ilk kez kategoriler bugün yarışacak!

Etkinlikte 12 farklı kategoride isimler yarışırken Türkiye çapında ünlü olan birçok isme 'NFT Ödülü' verilecek. Ara etkinlikleri de olan, ayrıca eğitimde diksiyon gibi programları da düzenleyen Bursa Uludağ Üniversitesi Radyo Ve Televizyon Topluluğu, ekstra konserler ve sahne gösterilerine de yer verecek. 27 Mayıs'ta yapılması planlanan Marconi Medya ödül töreni ile diğer etkinlikler birleştirilip görsel bir şölen oluşturulması bekleniyor.

Bursa'da bir ilk olacak ve bugün gerçekleşecek etkinlikte dijital sanat eseri ödülü, kişiye özel içerikler üreten fenomen, YouTuber ve topluluk üzerinde etkisi olan adaylara oylama sonucunda ödülleri verilecek.

12 farklı kategoride yarışacak olanlardan bazıları da şunlar; dizi, oyuncu, YouTube kanalı fenomenleri, influencırlar olacak. Çok sevilerek takip edilen Eylül Öztürk’te adaylar arasında.

İnstagram sayfasında güncel olarak kategori ve ayrıca adaylara ilişkin duyuru yapılıyor. Bu kategori sonucunda kazanan adaylar Uludağ Üniversitesi'nde ağırlanarak etkinlik yapılacağı bildirildi.

Daha önce Cem Yılmaz'ın da ağırlandığı ve bu yıl düzenlenecek olan etkinliğin sunuculuğunu Mehmet Erdem Kutlu'nun üstlendiği netleşti.

Etkinlik, 27 Mayıs (BUGÜN)  halka açık olarak 'Meta Cengiz Büyük Salon’da yapılacak.

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2022, 15:14

Tayfun

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124