CHP İl Başkanı Meyhaneci İsmet’e sorular!

Gökçenlerin iftira kampanyasına ‘saki’ edasıyla destek veren meyhaneci İsmet’e Bursa kamuoyu adına soruyoruz…  

CHP İl Başkanı Meyhaneci İsmet’e sorular!

Hamamcı mason Celal Gökçen ailesinin 20 yıldır halkın kullanımına kapalı tuttuğu otoparkın kamu ihale kanununa uygun bir şekilde yapılan ihalesini ve ihaleye konu davayı kaybedince başlattığı iftira kampanyası malum sebeplerden ötürü sizlerin katkılarıyla artarak devam ediyor.
Dün yapılan CHP Bursa Büyükşehir Grup Toplantısında Osmangazi Meclis Üyesi     Hasan Keleşoğlu ile Gökçen ailesine ait LİNE TV’ye iki defa ziyaret gerçekleştirdiğini ve bu konunun sana anlatıldığını itiraf etmişsin.
O zaman sormaya devam edelim;

Şimdilerde hiçbir belge ve bilgi toplamadan açıklama yaptığın konuyu iki ay önce öğrendiğin  halde şimdiye kadar neden sustun? 
Yapmış olduğun ziyaret medya ziyareti ise yanında basından sorumlu başkan yardımcın ya da yönetimden başka bir üye yerine neden ihaleyi izlemekle görevlendirdiğinizi iddia ettiğin Osmangazi Meclis üyesi Hasan Keleşoğlu’nu aldın? 
Kara para aklama suçundan firari Hüseyin KayapaIı’nın kapıkulu Hasan Keleşoğlu kimdir? 

Yapılan görüşmede neler konuştun, neler vaat ettiniz? 

Sosyal medya sitelerinde paylaşım yapıp sonra da kaldıran İI Disiplin Kurulu Üyeniz Recep Gürel’in görevine ve parti tüzük ve yönetmeliklerine aykırı yaptığı açıklamalarla ilgili olarak disiplin soruşturması başlatacak mısınız?
 Kurucu partinin İl Başkanlığı koltuğu sana ağır geldi meyhaneci. Bu işler     sakilik yapmaya benzemez. 30 yıldır yanıp tutuştuğun vekilliği rüyanda görürsün İsmet…

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner46

banner40