İnegöl Belediyesi MEBİS ile finalde!

İnegöl Belediyesi Sosyal Sorumluluk Projesi kategorisinde "Mebis" Mezarlık Bilgi Sistemi projesi ile finale kalmaya hak kazanarak gururumuz oldu.

İnegöl Belediyesi MEBİS ile finalde!

Türkiye'nin ilk ve tek web ödülleri organizasyonu olan, bu yıl 17.si gerçekleştirilen Altın Örümcek Web Ödülleri'nde jüri üyelerinin yaptığı değerlendirmeler sonucunda, 28 farklı kategoride en yüksek puanı alarak finale kalan web projeleri belli oldu.

Ayrıca jüri değerlendirmelerinden farklı olarak internet kullanıcılarının favorilerini belirlemek için yapılan Halk Oylaması 23 Eylül 2019 tarihine kadar devam edecektir. Her kategori özelinde en çok beğeni toplayan web projeleri “Halkın Favorisi” olarak seçilecektir.

OY VEREREK DESTEK OLABİLİRSİNİZ

Halkın Favorilerini seçmek için Facebook, Google hesaplarınız ile giriş yaparak oyunuzu kullanabilirsiniz. Oylamaya katılmak için https://www.altinorumcek.com/Halk-Oylamasi/#Kamu-Kurumu adresinde yer alan “Sosyal Sorumluluk” başlığı altındaki Mebis İnegöl belediyesi alanında “oy ver” kısmını seçmeniz gerekmektedir.

Uygulama erişim adresi; mebis.inegol.bel.tr olup, projemizin içeriksel olarak veri toplama ve güncelleme çalışmaları Mezarlıklar Müdürlüğümüz ile koordineli bir şekilde devam ettirilmektedir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER