LİMAK BATIYOR MU?

Vatandaşı faturalarla silahsız soyan LİMAK, Bursa'da ki dağıtım şirketini İngiliz fonuna komik bir rakama satmış. Hayır olsun yoksa Limak batıyor mu?

LİMAK BATIYOR MU?

Vatandaşları silah kullanmadan yolladığı faturalarla soyan (!) LimakBursa'da ki elektrik dağıtım şirketini yok parasına İngiliz fonuna satılmış... Anlam verilemeyen bu satış akıllara  "Yoksa Limak batıyor mu?" sorusunu getirdi.

ZAMLA UYANDIK!

Yeni yıla da elektrik zammı ile uyandık... Koronavirüsle mücadele kapsamında büyük bir ekonomik darlığın içine giren vatandaşlar, yüksek gelen elektrik faturaları karşısında zaten çaresizdi... Son yapılan zamla artık mumla oturma dönemi kapıda demektir...

VATANDAŞLAR İSYAN ETTİ

Özellikle elektrik faturalarından dem vuran vatandaşlar,  normal şartlara ve kullanımlarına göre çok yüksek fatura geldiğini belirtirken, bazıları ise hiç tüketim yapmamasına rağmen yüksek fatura geldiğinden şikayetçi oldu. 

İşte bazı vatandaşların,

faturalara gelen tepkisi:

Durup durup elektrik kesmek nedir? Ortalama hesabı 211 TL fatura göndermeyi biliyorsunuz. Hiç 200 TL geçen faturam olmadığı halde nasıl oluyorsa 211 TL ortalama fatura geliyor.

Geçen ay 240 gelen fatura daha az yakmamıza rağmen 312 geldi ödeyecek durumumuz da yok. Abim işsiz babam KOAH hastası. Lütfen #FaturalaraÇareBulun

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2021, 18:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER