MAHKEME KARARINA RAĞMEN İFTİRACI GÖKÇENLER KARALAMA KAMPANYASINDA HIZ KESMİYORLAR

Fıtratımız gereği Gökçenler gibi iftira atmayı bilmeyiz. Ama bildiğimiz gerçekleri Bursa Kamuoyu ile paylaşmayı da kendimize görev biliriz.

 MAHKEME KARARINA RAĞMEN İFTİRACI GÖKÇENLER KARALAMA KAMPANYASINDA HIZ KESMİYORLAR

Şimdi Bursa kamuoyu adına
buradan Gökçenler’e ve avukatı
#OsmanOrhan’a soruyoruz;
İhale öncesi bizzat açtığın ve kaybettiğin Bursa 2.İdare Mahkemesinin 2019/1135 Esas- 2020/67 Karar sayılı ilamına, belediyenin cevap ve imar durumuna rağmen Sabah Gazetesi’nde bugün çıkan haberi kaç liraya yaptırdın?

Avukatlık Kanunu, meslek kuralları, yönetmeliği, etiği buna ne diyor? 

İhale tarihi 10.12.2019 ve usule uygun ihaleye yönelik iddiaların reddedildiği davanın karara bağlandığı tarih 28.01.2020, kira sözleşmesinin imza tarihi 20.02.2020 iken şimdi ileri sürülen iddiaların nedeni ne?  Yoksa amacınız, bu bölgedeki taşınmazların üzerinde bakanlığın bir projesini mi engellemek mi?

BUSKİ yanındaki eski belediye otobüs işletmesinin arazisi üzerinde % 40 terk yapmak istemeden AK Parti belediyelerine onaylatmak istediğiniz proje arzusu mu? 

Sabıkası nedeniyle muhtar bile olamaz denilen kişiler bu devletin en başına gelmedi mi? 

Sabıkalı insanları bir adaya mı bırakmalı? 

Türkeş ailesinin AK Partili belediyelere musallat olduğu iddianızın maddi kaynaklı bir delili var mı?

İmar Kanunu ve imar uygulamaları nedeniyle Osmangazi Belediyesi’ne terk edilen yeşil alan ve belediyenin mülkiyetindeki tapulu yeri nasıl kendinize ait olduğunu iddia edersiniz?

Mahkeme kararı sonucu, kira sözleşmesi yapılan ve bizzat Osmangazi Belediyesi ekiplerince açılan yolu kiracı derneğin açtığını nasıl iddia edersiniz?

15-20 yıldır kapalı olan ve ruhsatı olmadığı halde AVM olarak kısa zamanlı olarak açık olan bu yerle ilgili proje herkesin yatırımlarını durdurduğu, Covid-19 nedeniyle turizm, havayolu taşımacılığının durduğu, temel tüketim ve davranışların değiştiği zamanda mı aklınıza geldi ?

Bursa’da yerel bir köşe yazısında belirtildiği üzere #CelalGökçen’i iki defa ziyaret eden CHP İl Başkanı ve meclis üyesi ile ne konuştunuz? Hangi amaçla, hangi iş için para verdiniz?

Bursa’da hakim ve savcıların hukuk fakültesi mezunu çocuklarının stajlarını yaptığı, öğlen yemeklere gidildiği, emekli olunca istihdam edildiği, aynı zamanda Recep Altepe döneminde Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin avukatlığını yapan, devletin birlik ve beraberliğine, anayasal düzene kasteden firari FETÖ savcısı #ZekeriyaÖz’le yakın arkadaş, FETÖ davalarının takipçisi Av. Osman Orhan ile ilişkiniz ne? Söz konusu ihaleleri sizin adınıza kim takip etti?

HABERCİLİK BU MU?

İftira kampanyalarını para karşılığı satın aldıkları muhabirlerle gündeme taşımaya çalışan Gökçenler, milletin üzerinde algı oluşturmaya çalışırken her yolu da kendilerine mubah görüyorlar.
İKİ KURUMUN YAYINLADIĞI HABER ARASINDA BİR TEK VİRGÜL DAHİ DEĞİŞTİRİLMEMİŞ.
BU MU SİZİN HABERCİLİĞİNİZ?


MADEM DÜRÜST VE 
SAMİMİSİNİZ? 
TEK DERDİNİZ BURSA TURİZMİ… 
O HALDE SORUYORUZ… 
Davayı kaybettiğiniz tarih  10.12.2019, 
Bu konuyu gündeme  getirmeniz ise 16.05.2020… 
ARADAN GEÇEN SÜRE BOYUNCA 
AKLINIZ NEREDEYDİ?
Burasının mülkü Osmangazi belediyesine ait
Benim diyorsan tapusunu göster
Milleti kandırma
Yalan haber yapıp insanların 
itibarı ile oynamaya kalkma.
İftira kampanyalarını para karşılığı satın aldıkları muhabirlerle gündeme taşımaya çalışan Gökçenler, milletin üzerinde algı oluşturmaya çalışırken her yolu da kendilerine mubah görüyorlar

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2020, 23:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner46

banner40