ÜLKÜ OCAKLARI FARKINI BİR KEZ DAHA ORTAYA KOYDU

Bursa Ülkü Ocakları'nın düzenlemiş olduğu "Geleneksel Çocuk Şenliği" etkinliği 18‐19 Ocak tarihleri arasında Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleşti.

ÜLKÜ OCAKLARI FARKINI BİR KEZ DAHA ORTAYA KOYDU

Bursa Ülkü Ocakları'nın düzenlemiş olduğu "Geleneksel Çocuk Şenliği" Bursa'da ev sahipliği yaptı. Etkinliğe MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş, MHP Bursa İl Başkanı Cihangir Kalkancı, Bursa Ülkü Ocakları Başkanı Cahit Özdemir, ilçe ocak başkanları ve Bursalı aileler çocuklarıyla beraber katıldı.

BAŞKAN ÖZDEMİR’DEN AÇIKLAMA

Gelişen teknoloji, yeni yaşam koşulları nedeni ile unutulmaya yüz tutmuş ama unutulmayacak sokak oyunlarını beraber oynamak amaçlı bir organize edilen etkinlikte renkli görüntüler ortaya çıktı.

Etkinlikte konuşan Başkan Cahit Özdemir, ‘’Bizim zamanımızda hepimizin bilmiş olduğu sokak oyunları vardı bunları çocuklarımıza hatırlatmak için buradayız. Çocuklarımız tablet, cep telefonu bağımlısı haline gelmiş durumda ne yazık ki bunun önüne geçmek ve eski oyunları hatırlatmak için böyle bir organizasyon düzenledik. Bütün aileler çocuklarıyla beraber gelsin güzel vakit geçirsin diye bu etkinliği tertip ettik. Ülkü Ocakları olarak etkinliklerimiz devam edecektir’’ dedi.

GELECEĞİN NESİLLERİNE IŞIK TUTMAYA DEVAM

Türkiye geneli ve Bursa'da bu tarz etkinliklere imza atan Ülkü Ocakları bir kez daha farkını ortaya koydu. Çocukların doyasıya eğlendiği ailelerin mutlu olduğu etkinlikte birlik beraberlik mesajları verildi. Her kesimden insana kucak açan Ülkü Ocakları geleceğin nesillerine ışık tutmaya devam edecektir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner41

banner46

banner40

banner45