Ak Parti, Bursa'da çalınmayan kapı bırakmayacak

Bursa’da erken seçimin yaklaştığı şu günlerde, AK Parti Osmangazi İlçe Başkanlığı "bir fincan kahvenin 40 yıl hatırı vardır" diyerek vatandaşları ziyaret etmeye başladı. 728 ev gezen ve bir çok öğrencinin burs almasına vesile olan teşkilat çalışanları, seçimlere bomba gibi hazırlanıyor.

Ak Parti, Bursa'da çalınmayan kapı bırakmayacak

Ak Parti teşkilatları çalışmaları hızlandırdı. Kapı kapı gezen teşkilat vatandaşları evlerinde ziyaret ediyor.

İlçe Başkanı Ufuk Cömez, ziyaretlerde yanlarında Türk kahvesi götürdüklerini belirterek, "bir fincan kahvenin 40 yıl hatırı vardır" sözüyle hareket ettiklerini, bu vesileyle ilçede yaşan vatandaşlarla sıcak bir aile ortamında samimi sohbetler yaptıklarını söyledi. 

Vatandaşların isteklerini tek tek not ediyorlar

AK Parti Osmangazi İlçe Başkanlığı seçim çalışmalarının yanı sıra sosyal projeler kapsamında ev ziyaretlerini sürdürüyor. Kadın kollarıyla birlikte yürütülen çalışmalar kapsamında ev ziyaretlerini büyük önem veriliyor. Çeşitli hediyeler götürülen ailelere misafir olan partili yöneticiler sorunları dinleyerek çözüm üretiyor. Kimi aile evinin önüne asfalt isterken kimi aile ise üniversite okuyan çocuğu için destek istiyor. Başkan Ufuk Cömez, ziyaretler sırasında vatandaşlardan gelen istek ve taleplerin tek tek not edilip çözüme kavuşturulması için gerekenin yapıldığını söyledi. 

Evlere misafir olup dertleşiyoruz

Misafir oldukları aileleri özellik partili olanlardan seçmediklerini ayrım yapmaksızın kapılarını çaldıklarını ifade eden Osmangazi İlçe Başkanı Ufuk Çömez, “Niyetimizi hemşehrilerimizle bir araya gelmek, sıcak bir ev ortamında sohbet etmek. Bazen akşama müsaitseniz misafirliğe geleceğiz diyoruz. Bazen de çat kapı biz geldik diyoruz. Ayrım yapmaksızın bizi kabul eden ailelere misafir olup dertleşiyoruz” dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER