Altın Zeytin Ödülleri sahipleriyle buluştu

Orhangazi Zeytin Festivali kapsamında gerçekleştirilen Altın Zeytin Ödülleri sahiplerini buldu. Bu yıl 39’uncusu düzenlenen Zeytin Festivali kapsamında son 3 yıldır düzenlenen ve 12 dalda verilen Altın Zeytin Ödülleri için Bil Okulları konferans salonunda ödül töreni düzenlendi.

Altın Zeytin Ödülleri  sahipleriyle buluştu

Altın Zeytin Ödül törenine Kaymakam Dr. Yalçın Yılmaz, Yenişehir Kaymakamı Suat Seyitoğlu, Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Kaya, protokol üyeleri ile STK temsilcileri katıldı.

İLK ÖDÜL MARANKİ’YE

TRT spikeri Yelda Başaran’ın sunuculuğunu yaptığı ve Bursa TV’den de canlı yayınlanan Altın Zeytin Ödül töreninde 12 dalda ödüle layık görülenler oldu. İlk ödül ise Prof. Dr. Ahmet Maranki’ye Yazılı Basında Zeytin ödülü verildi.

ZEYTİN ÜRETİCİSİNE DESTEK

Ödül töreninde konuşan Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, “Orhangazi, Gemlik ve İznik’in dünyanın en kaliteli sofralık zeytinini ürettiğine vurgu yaparak, bu anlamda bizler de zeytin üreticisine ve zeytinin ticaretini yapan tüccarlara destek olmak, daha fazla kolaylık sağlamak için uğraşıyoruz” dedi. Programda sırası ile Altın Zeytin Ödülü’ne layık görülenlere ödülleri programa katılan protokol üyeleri tarafından takdim edildi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER