ANONYMOUS maskeli soygun

Yıldırım'da bir iş yerine akşamüzeri girip soygun yapmak isteyen fakat iş yeri sahibinin direnmesi üzerine yaralayıp kaçan Anonymous maskeli silahlı soyguncular yakayı ele verdi.

ANONYMOUS  maskeli soygun

55 ayrı güvenlik kamerasını inceleyen Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro ekipleri, iş yerindeki bir çalışanla bağlantılı oldukları tespit edilen Anonymous maskeli 2 soyguncuyu gözaltına aldı. Zanlıların cezaevine giderken bile maskelerini çıkarmamaları dikkat çekti.

PARAYI VERMEYİNCE KAÇTILAR  

Olay geçen hafta Yıldırım Otosansit Sanayi bölgesinde oto cam üzerine faaliyet gösteren bir iş yerinde akşam saatlerinde meydana geldi. Yüzlerinde ünlü hacker grubu Anonymous maskesi takılı ve silahlı iki kişi, iş yeri sahibi D.İ.'ye (52) silah doğrultarak paraları istedi. İşyeri sahibinin direnmesi üzerine de şahıslar silahın kabzasıyla D.İ.'yi yaralayıp olay yerinden kaçtı. Olayın ardından geniş çaplı soruşturma başlatan Gasp Bürosu dedektifleri aynı bölgedeki 55 farklı güvenlik kamerası görüntüsünü izleyerek olayı gerçekleştiren maskeli 2 şüphelinin işyerinde çalışan K.Ç (17) ile irtibatlı olduklarını ve bu kişi sayesinde işyerinde olay saatinde para olduğunu öğrendiklerini tespit etti.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner46

banner40