Başkan sargın her an her yerde

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın’ı ilçenin her an her yerinde görmeniz mümkün. Seçildiği günden bu yana her ortamda, her alanda 7 den 70 e vatandaşların içinde olan Sargın’ın bu hareketi vatandaşlar tarafından takdir topluyor.

Başkan sargın her an her yerde

Belediye Başkanı Osman Sargın 2014 yerel seçimlerinden bu yana ilçeye her alanda yapılan yatırımların yanı sıra tüm bunları halkla ve vatandaşların fikirlerini alarak gerçekleştiriyor. İlçe halkı Başkan Sargın’ı bir gün boyunca her an her yerde görebileceğinizi belirtiyor

YATIRIMLARIN MERKEZİ İZNİK

İznik’e son 50 yılda yapılamayan eserleri 2014 yılından bu yana kazandıran, gerek hükümet yatırımları, gerek büyükşehir ve İznik Belediyesi yatırımları ile Yeni Belediye Hizmet Binası, Gençlik ve Kültür Merkezi, Huzurevi, Balık Pazarı, Altyapı Çalışmaları, Kanalizasyon, Arıtma Tesisi, İçme Suyu, Yağmur Suyu, Doğalgaz gibi daha onlarcasını ilçeye kazandıran Belediye Başkanı Osman Sargın tüm bunların yanı sıra halkın içinde ve onların fikirlerini dinlemeyi de ihmal etmiyor.

VATANDAŞLAR İLE YAN YANA

Bir gün içerisinde Belediye Başkanı Osman Sargın’ı bir esnaf ziyaretinde, bir hasta ziyaretinde, çalışmaları incelerken, toplantıda, kıraathane sohbetinde, tarlada, bahçede, gençlerle ve 7 den 70 e her kesimden insanla görmek mümkün. Başkan Sargın ise açıklamasında “Bizler göreve gelmeden de geldiğimiz günden itibaren de vatandaşlarımız ile beraber olduk ve olmaya devam ediyoruz. Bizler milletimize hizmet etme yolunda bu görevlere geldik. Hemşerilerimizin en acı günlerinde de iyi günlerinde de onların yanında en yakınında olmaya çalıştık. İlçemize kazandırdığımız onlarca eser ve yatırımlar vatandaşlarımızın sayesinde, vatandaşlarımızın bizlere vermiş oldukları görevler doğrultusunda yapılmıştır. Bizler vatandaşlarımızın içinde onlar birlikte olduğumuz zaman kendimizi mutlu hissediyoruz. Onlardan aldığımız olumlu enerjiler bizlere çalışma azmi veriyor” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER