Başkanlar sahada

Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Ak Parti Orhangazi İlçe başkanı Mustafa Kaya ve Belediye Meclis üyeleri ile birlikte ilçede devam eden çalışmalar ve yapımı süren projeleri gezerek, çalışmaların son durumu ile hakkında bilgi aldı.

Başkanlar sahada

Başkan Neşet Çağlayan, daha önce Orhangazi Meslek Yüksek Okulu binası olarak hizmet veren ve Belediye ekipleri tarafından tadilatı yapılarak, Sosyal yaşam Merkezi, Kent Konseyi, Spor Müdürlüğü olarak hizmet verecek olan binada başlayan inceleme çalışmaları daha sonra Kale Sosyal Tesislerinin yapılacağı alan ile devam etti. Başkan Çağlayan ve beraberindekiler daha sonra Alis Yürüyüş yolu, Balgöç Kültür Merkezi ve Ticaret Merkezi, Nadır Deresi ıslah çalışmalarının yapıldığı alanlarda incelemelerde bulundu.

"2018'DE  İLÇENİN ÇEHRESİ DEĞİŞECEK"

Orhangazi Belediyesi, Büyükşehir Belediyesi ve Kamu yatırımlarının hızla devam ettiğini belirten Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, "Bir çok bölgede çalışmalarımız var. Kültür Merkezi, Kale Sosyal Tesisleri, alternatif yol çalışması, Alis Yürüyüş yolu, Nadır Deresi ıslah çalışmaları, bir kaç güne kadar başlayacak olan Adalet Sarayı binası ile Nadır tesislerinde yeni düzenleme çalışmaları bunların sadece bir kısmı. 2018 yılı yatırımların teker teker hizmete gireceği, ilçenin tamamen çehresinin değişeceği bir yıl olacak. Amacımız ve hedefimiz Orhangazi’yi refah düzeyi çok daha üst seviyelerde olan bir ilçe haline getirmek. Bunun için de gece gündüz çalışıyoruz" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER