Bayrağı yukarıya taşıyacağız

AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, Sancaktar Medya’yı ziyaret etti. Ziyaretinde, teşkilat çalışmaları ve kongre hazırlıkları ile ilgili Sancak Gazetesi’ne konuşan Başkan Salman, teşkilatta ve Bursa’da birlik ve beraberliği sağlamayı hedeflediklerini belirtti.

Bayrağı yukarıya taşıyacağız

KONGRELERE HAZIRLIK

AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, Salman, Bursa TV Yönetim Kurulu Başkanı Burhanettin Türkeş, Sancaktar Medya Genel Koordinatörü Cemil Menteşe, Bursa TV Haber Müdürü Osman Kenan Çapoğlu ve Sancak Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Cengiz Çimsöken tarafından karşılandı. Başkan Salman, teşkilat yapısı ve kongre hazırlıkları hakkında bilgiler verdi.

KADROLAR GENÇLEŞİYOR

Teşkilatın içerisinde her yaş ve meslek grubundan insanın bulunduğunu belirten Başkan Salman, bu grupların dinamizmi getirdiğini belirtti. Teşkilat içinde ve Bursa’da birlik ve beraberliğin hedeflendiğini belirten Salman, “Önce içimizdeki birlik beraberliği, sonra da Bursa’daki birlik ve beraberliği sağlayıp önceki dönemlerden bayrağı daha iyi noktalara getireceğiz” dedi.

AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, Sancaktar Medya’yı ziyaret etti. Salman, Bursa TV Yönetim Kurulu Başkanı Burhanettin Türkeş, Sancaktar Medya Genel Koordinatörü Cemil Menteşe, Bursa TV Haber Müdürü Osman Kenan Çapoğlu ve Sancak Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Cengiz Çimsöken tarafından karşılandı.

ŞÖLEN HAVASINDA KONGRELER

Başkan Ayhan Salman, ziyaretinde Sancak Gazetesi’ne teşkilat çalışmaları ve kongreler hakkında bilgi verdi. Salman, ertelenen kongrelerin önümüzdeki ay içerisinde gerçekleştirilmesinin planlandığını söyleyerek, “Kongre takvimimiz geçtiğimiz cuma günü başlamış olacaktı ancak bildiğiniz üzere ertelendi. İnşallah önümüzdeki süreçte kongrelerimizi gerçekleştireceğiz.  Teşkilatımızla, ilçelerimizle tanışmayı ve istişarelerimizi yapmayı sürdürüyoruz. Zannediyorum bir ay içerisinde kongrelerimiz başlar ve biz de şölen havasında kongrelerimizi yaparız” dedi.

KADROLARDA GENÇLEŞME

Teşkilatın yapısı hakkında bilgiler veren Başkan Ayhan Salman, her yaş grubu ve her meslekten insanın bulunduğunu belirterek, “Çok genç kardeşlerimiz de var deneyimli tecrübeli arkadaşlarımız da var. Yaş ortalamamız 42. Aslında çok çok da genç değil ama 20 yaşında üyelerimiz de var, 60 yaşında üyelerimiz de var. Biz toplumun her kesimini kucaklamak istiyoruz. Her kesimini anlayabilmek istiyoruz. Bu yüzden her yaştan her demografik kesimden üyelerimizi il yönetim kuruluna aldık. Aramızda öğrenci de var, ev hanımı da var, iş hanımı da var. Yaşadığımız coğrafyanın bütün demografik yapısını bünyemizde barındırmak istiyoruz. Uyumlu güzel çalışkan bir ekip kurduk. Bu dinamizmi ilerleyen günlerde Bursa halkı daha iyi görecektir” şeklinde konuştu.

“BAYRAĞI YÜKSEĞE TAŞIYACAĞIZ”

Nisanda gerçekleştirilen referandumunu değerlendiren Salman, 2019 seçimleri için yapılan hazırlıklar hakkında bilgi verdi. En önemli noktanın teşkilattaki birliğin sağlanması olduğunu belirten Başkan Salman, “Önce içimizdeki birlik beraberliği, sonra da Bursa’daki birlik ve beraberliği sağlayıp önceki dönemlerden bayrağı daha iyi noktalara getireceğiz. Yaşanan oy kayıpları ile ilgili bütün ilçelerde çalışmalar yapacağız. İlçelere özel çalışmaların yanı sıra Bursa’da topyekûn çalışmalarımız da olacak” dedi. Kendilerini ağırladığı için Sancaktar Medya ailesine teşekkür eden Ayhan Salman, “Güzel şeyler yaptığınızı biliyorum ve takip ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum” diye konuştu. Sancaktar Medya’ya yaptığı ziyaret dolayısıyla Ayhan Salman´a teşekkür eden Bursa TV Yönetim Kurulu Başkanı Burhanettin Türkeş de milli iradeye olan desteklerinin artarak devam edeceğini ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER