Bu sefer koca cinayeti

Uzaklaştırma cezası verilen genç kadın; kendisinden boşanmak isteyen ve anne evine dönen kocasını, küçük çocuğunun gözleri önünde kurşunlayarak öldürdü.

Bu sefer koca cinayeti

Orhangazi’de, uzaklaştırma cezası verilen genç kadın, kendisinden boşanmak isteyen kocasını, küçük çocuğunun gözü önünde kurşun yağdırarak öldürdü. Kanlı olay Arapzade Mahallesi'nde meydana geldi. Bir börekçide çalışan 2 çocuk annesi Birgül G. (40); kendisinden boşanmak için dava açan ve 3 ay önce çocuklarını da yanına alarak annesinin evine sığınan kocası Erdoğan G. (44)’nın yaşadığı evi bastı.

5 KURŞUNLA ÖLDÜRDÜ

Burada kocası ile boşanma meselesi yüzünden tartışmaya başlayan kadın, üzerindeki tabancayla kocasına kurşun yağdırdı. Vücuduna 5 kurşun isabet eden koca kanlar içinde kalırken; saldırgan, kendisine mani olmak isteyen kayınbiraderine de silah doğrulttu. Göğsünden ve başından ağır yaralanan koca, kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Olay sonrası kaçan zanlı, yakalanarak tutuklanma talebiyle adliyeye sevk edildi.

EN KÖTÜ DOĞUM GÜNÜ

Bir süredir ailevî meseleler yaşadıkları için annesi ve babası ayrı olan 9 yaşındaki F.G, doğum gününde en acı sürprizi yaşadı. F.G, doğum gününde annesinin babasını öldürmesine şahit oldu. Mahalle sakinleri, küçük çocuğun feryatlar içinde yalınayak sokağa çıktığını, annesi ile birlikte evden uzaklaşmak isterken polisin geldiğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER