Bursa'da 2 küçük kızı kaçıran üç kadından biri anneleri çıktı

Bursa'da iki küçük Suriyeli kızın kaçırıldığı görüntülerin yenileri ortaya çıktı. Ancak bu görüntülerdeki bir kadın herkesi şaşırttı.

Suriyeli iki çocuk üç kadın tarafınbdan evinden kaçırılmıştı. Kısa süre sonra kaçrıırlma anı güvenlik kameralarına takılmıştı. Ancak bu görüntülere yenilerinin eklenmesi uzun sürmedi. Gelen yeni görüntülerde çocukları kaçıran kadınlardan birinin çocukların kendi anneleri olduğu görünüyor.

Suriyeli Muhammed Nouha'nın bir hafta önce evde olmamasını fırsat bilip çocukları alıp kaçan yüzleri kapalı üç kadından birinin annesi Merve Kutdur olduğu ortaya çıktı. İddiaya göre, baba Nouha'yı sabah saatlerinde başka bir numaradan arayan anne Kutdur'un, "Çocuklarım bende ama sana göstermeyeceğim, sakın buraya gelme" dediği öğrenildi. Baba Nouha da emniyete giderek tekrardan şikayetçi oldu.

Fakat Suriye'de halen resmi nikahlı oldukları için savcılık çocukların annede kalmasına karar verdi. Bunun üzerine babanın bu işin peşini bırakmayacağını ve İstanbul'da kızlarını aramaya devam edeceğini söylediği öğrenildi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER