Bursalı çocuklar 'Her telden şarkılar' çalacak

Bursa Kent Meydanı AVM'de her ay bir Minimoni etkinliği düzenleniyor. Ocak ayının konusu ise "Çocuklarla her telden şarkılar". Çocuklarıyla birlikte Bursa'da bir etkinlik olsa da gitsek diyenler için kaçırılmayacak bir fırsat.

Bursalı çocuklar 'Her telden şarkılar' çalacak

Kent Meydanı AVM’nin Çocuk Korusu ‘Minimoni’ler, İçimizdeki Çocuk Derneği’yle birlikte yürütülen proje kapsamında 17 Ocak akşamı Kent Meydanı AVM’de harika bir akşam yaşatacak. Otizme dikkat çekmek, farkındalık yaratmayı amaçlayan, eğitimci ve akademisyenlerden oluşan İçimizdeki Çocuk Derneği ile birlikte her ay düzenlenen konserler oldukça dikkat çekiyor.

Yılın ilk konserinde Bursa Genç Kuşak Çocuk Korosu ve Kükürtlü Ticaret ve Sanayi Odası İlkokulu 1 B sınıfı öğrencileri ve Sınıf Öğretmeni Arzu Tenekecioğlu, koro eğitmeni Rüya Sani Gündiler yönetiminde bu anlamlı projeye birbirinden güzel şarkıları ile destek verecekler.

Kuruluş misyonu sosyal sorumluluk projelerine destek vermek olan Bursa Genç Kuşak Korosu ve minik öğrenciler “Her Telden Şarkılar” ile 17 Ocak akşamı saat 18.30 ‘da -2 Çarşı Katı’nda olacaklar.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER