Bursa'ya büyük hizmet

Sağlık sektöründe gelişim gösteren Bursa’ya özel sektörden de yatırımlar devam ediyor Özel Medicabil Cerrahi Tıp Merkezi düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Bursa'ya büyük hizmet

Törene Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Vali Yardımcısı İbrahim Avcı’nın yanı sıra çok sayıda siyasi isim katıldı. Bursa’nın batı kesiminde hizmetlerine devam eden Özel Medicabil Hastanesi şehrin doğu kesimine Yıldırım Cerrahi Tıp Merkezi ile hizmet verecek. düzenlenen törenle Bursalı vatandaşların hizmetine giren merkezin açılışına çok sayıda siyasi isim katıldı.

"GELİŞMİŞLİĞİ GÖSTEREN SAĞLIKTIR"

Törende konuşan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, "Bir ülkenin bir şehrin  gelişmişlik düzeyini gösteren eğitim ve sağlıktır. Sağlık sektörüne baktığımız zaman geçmiş ile bugün arasında çok büyük farklar görebilmemiz mümkün.  Bugün geldiğimiz noktaya hamdolsun. Her türlü sağlık alanlarından vatandaşlarımız en rahat bir şekilde bu hizmetlere ulaşabilmektedirler. Bursa  Türkiye'de önemli şehir konumundadır. Bursa sağlık alanında daha çok yatırımı hak ediyor. Yeni yapılacak yatırımlar ile bu eksiklikler giderilecektir" şeklinde konuştu. Tıp merkezi okunan duanın ardından kurdela kesimiyle açıldı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER