Çiftçiler çayını içip meyvesini yerken, memurlar işlerini halletti

Bursa'nın Büyükorhan Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hayrettin İnal, Türkiye'deki bütün tarım müdürlüklerine örnek olacak devlet-halk buluşmasının ilk adımını attı.

Çiftçiler çayını içip meyvesini yerken, memurlar işlerini halletti

Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne gelen vatandaşlar gördüklerine inanamadı. İş ve işlemlerini yaptırmaya gelen vatandaşlar kapıda Tarım Müdürlüğü personelinin güler yüzüyle karşılaştı. Vatandaşlara çay, kahve, mandalina, portakal, elma ikramında bulunuldu. Vatandaşlar çayını içip meyvesini yerken, aynı zamanda iş ve işlemlerini halletti. Müdürlüğe gelen vatandaşlar kurumdan mutlu bir şekilde ayrıldı. 

Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hayrettin İnal, "Tarım Bakanımız Ahmet Eşref Fakıbaba'nın sözleri üzerine hemen çalışmalara başladık. Personelim ile beraber hazırlığımızı yaptık ve sabah kurumumuza gelen vatandaşlar gözlerine inanamadı. Vatandaşlar kurumumuza geldiklerinde personelim ile birlikte kapıda karşılayarak çay, kahve, meyve ikramında bulunduk. Vatandaşlarımız hayvan pasaportu, çiftçi kayıt sistemi belgesi, işletme tescil belgelerini almaya geldiğinde bir yandan da ikramlardan faydalanarak kurumumuzdan memnun şekilde ayrıldı" dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner46

banner40