Cumhurbaşkanı Erdoğan Bursa'ya ne zaman gelecek? işte Cumhurbaşkanı'nın Bursa programı...

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Bursa programı netleşti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 21 Ocak Pazar günü Bursa’da olacak. AK Parti İl Kadın Kolları kongresinde bir konuşma yapacak olan Cumhurbaşkanı’nın daha önce de bir mitingle Bursalılara hitap etmesi bekleniyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Bursa'ya ne zaman gelecek? işte Cumhurbaşkanı'nın Bursa programı...

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 21 Ocak 2018 Pazar günü yapılacak 5. olağan il kadın kolları kongresine katılmak üzere Bursa'ya geliyor.

AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, "Bursa teşkilatları olarak cumhurbaşkanımızı Erdoğan'ı Bursa'da ağırlamanın heyecanını yaşıyoruz. Çoğu tamamlanan kongreler büyük buluşma ile daha büyük bir coşku kazanacak. Bizler bu davanın Bursa'daki temsilcileri olarak liderimizi ağırlamaya hazırız. İnşallah teşkilatlarımız ve halkımızla el ele verip genel başkanımız ve cumhurbaşkanımızı en güzel şekilde ağırlayacağız" demişti.

Suriye’nin kuzeyinde sıcak gelişmelerin yaşandığı bu günlerde Bursa’dan verilecek mesajlar ayrı bir önem taşırken, Cumhurbaşkanı’nın pazar günkü programı dün yapılan toplantı sonrasında netleşti.

İlk olarak Nilüfer’de kongrenin yapılacağı Tofaş Spor Salonu’nun dışında Bursalılara hitap edecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşacağı alan için son karar verildi.

Erdoğan pazar günü Fatih Sultan Mehmet Bulvarı üzerinde hastane alanı olarak bilinen boş alanın alt bölümüyle Tofaş Spor Salonu arasında toplanacak kalabalığa konuşacak.

Cumhurbaşkanı’nın konuşması programa göre saat 14.00’te başlayacak.

Alanın üst tarafı, yani FSM Bulvarı yanındaki hastane alanının giriş bölümü ilçelerden gelecek otobüslerin park etmeleri için ayrıldı.

Ayrıca Bursa 5. Kadın Kolları Toplantısı yapılacak. AK Parti İl Kadın Kolları kongresinin yapılacağı 8 bin kişilik Tofaş Spor Salonu’nu da kadınlar dolduracaklar.

 

 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER