Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık esnafla buluşuyor

Sabah sohbetlerinde esnaf buluşmaları” sloganıyla, belediye meclis üyeleri ve birim müdürlerinin de katılımıyla esnafları ziyaret eden Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, esnaf ve halkla birlikte kahvaltılara devam ediyor.

Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık esnafla buluşuyor

“Sabah sohbetlerinde esnaf buluşmaları” sloganıyla, belediye meclis üyeleri ve birim müdürlerinin de katılımıyla esnafları ziyaret eden Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, esnaf ve halkla birlikte kahvaltılara devam ediyor. 

Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, Zafer Mahallesi Demirkent Köyü (Erkinisliler) Derneği’nde esnaflarla bir araya gelerek kahvaltı yaptı. Başkan Işık, “Gürsumuz’un gelişimi için tüm dinamikleri harekete geçirerek en sağlıklı çözümleri üretmeye çalışıyoruz. Bu amaçla esnaflarımız ve vatandaşlarımızla bir araya geldiğimiz sabah sohbetlerimizde ilçemiz için istişarelerde bulunuyoruz. Tüm hizmetleri hemşerilerimizin beklentilerini değerlendirerek yönlendiriyoruz. Sabahları birlikte yaptığımız kahvaltılarda, ilçemizin gelişimi için yapılması gereken çalışmaları esnaflarımız ve halkımızla hoş sohbet ortamında istişare etmiş oluyoruz” dedi.

Gürsu Belediyesi meclis üyeleri Kazım Çelik, Halil Gülmez, Alparslan Kara, Demirkent Köyü Dernek Başkanı Kazım Işık, Gürsu Yusufeliler Derneği Başkanı Feyyaz Demir ve Zafer Mahalle Muhtarı Ahmet Demirci’nin de katıldığı kahvaltıda esnaflar ve vatandaşlarla sohbet edildi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner46

banner40