Hayaldi gerçek oldu

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Harmancık’ta da 3 eğitim yuvasının temelini attı. Temel atma töreninde konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Recep, “Bunların hepsi hayaldi, ancak şimdi gerçekleşiyor.

Hayaldi gerçek oldu

Bu ilim irfan yuvalarından çıkan öğrencilerimiz bölgenin her alanda kalkınması için çalışacaklar. Gençlerimizin en güzel şekilde yetişmesi hedefiyle okullarımızın ne eksiği varsa gideriyoruz" dedi.

Osman Ak, sevgi evlerinde

İl Emniyet Müdürü Osman Ak ve Aile ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Erkut Öneş, sevgi evlerinde kalan çocukları ziyaret etti. Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü programı dahilinde sevgi evlerini ziyaret eden Ak, çocuklara çeşitli hediyeler dağıttı.

“ÇOCUKLARIMIZDAN FARKI YOK”

11 tane villa tarzı evin bulunduğu sevgi evlerinde yaklaşık 100 çocuk kalıyor Sevgi evlerine ziyarete geldiklerini anlatan Ak, “Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğümüzün öncülüğünde çocuklarımızı görmek ve sohbet etmek istedik. Gençlik bizim geleceğimiz. Onları en güzel şekilde geleceğe hazırlamalıyız” dedi. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Öneş ise, “Sevgi evleri 11 tane villadan oluşuyor. İçerisinde 100 çocuğumuz var. Evimizdeki çocuklarımızdan hiçbir farkı yok. Biz onlara, onlar bize güveniyor. Devlet olarak onların yanındayız. Onlar bizim canlarımız” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER