'İstişare kültürüne önem veriyoruz'

Gürsu Belediyesi’nce muhtarlarla yapılan toplantıda, ilçede yapılan hizmetler istişare edildi ve mahallelerinin ihtiyaçları tespit edildi.

'İstişare kültürüne önem veriyoruz'

Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, “Gürsumuzu hep birlikte geliştirmek için istişareler yapmaya önem veriyoruz. Her gün çeşitli ortamlarda hemşerilerimizle birlikteyiz. Onları dinliyor ve hizmetlerimizi yönlendiriyoruz. Bunun yanında muhtarlarımızla yaptığımız toplantılarda da  mahallelerimizin ihtiyaçlarını ve taleplerini istişare ediyoruz. Vatandaşla devlet arasındaki köprünün vatandaşa en yakın kısmı olan muhtarlarımızın büyük emekleriyle kamu hizmetleri mahalle ve köylerimize ulaşmakta. Tüm emekleri için muhtarlarımıza teşekkür ediyor, hayırlı ve başarılı görevler diliyorum” dedi. 

MAHALLE MUHTARLARINI DİNLEDİ

Gürsu Belediyesi Teknik Başkan Yardımcısı Sabriye Çolak, İdari Başkan Yardımcıları Ş.Birol Kaya ve Adem Yıldırım’ın da katıldığı toplantıda, mahalle muhtarlarını dinleyen Başkan Işık, Belediye tarafından gerçekleştirilen hizmetler ve Gürsu’nun ihtiyaçlarına cevap verecek yatırımlar hakkında bilgiler sundu. Toplantıda, muhtarların talepleri ve önerilerine ilişkin Belediyece gerçekleştirilen çalışmalar da anlatıldı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner46

banner40