İTSO destek vermeye hazır

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Başkanı Metin Anıl, Alper Taban’ın İnegöl Belediye Başkanı olarak başarılı işlere imza atacağına inandığını söyledi. Başkan Anıl, İTSO’nun geçmişte olduğu gibi belediyenin toplum yararına olan çalışmalarına destek vermeye hazır olduğunu belirtti.

İTSO destek vermeye hazır

“HİZMET TALEPLERİ ARTTI”

İnegöl’ün 250 bini aşan nüfusu ve güçlü sanayisi ile Türkiye’nin örnek üretim merkezlerinden biri olduğuna dikkat çeken Metin Anıl, İTSO’nun bu gelişmelere her zaman olumlu katkı koyduğu belirtti. Belediyelerin kamu yönetiminin önemli ve vazgeçilmez halkası olduğuna da vurgu yapan Anıl, önemlerinin de sürekli arttığını söyledi. Başkan Anıl günümüzde Belediyelerin sadece alt yapı, temizlik, ulaşım gibi vatandaşların günlük hayatını kolaylaştıran hizmetlerle yetinmediğini de kaydederek, “Belediyeler ülkemizin kalkınmasında kilit role sahiptir. İnegöl sanayileşmenin doğal sonucu olarak çok göç almakta ve hızlı kentleşmektedir. Bunun sonucunda da halkımızın yerel yöneticilerden hizmet talepleri arttı” dedi.

“ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

İTSO heyetine ziyaretleri için teşekkür eden İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, ilçedeki tüm kurumlarla birlikte el ele gönül gönüle çalışacaklarını söyledi. İTSO’nun İnegöl’ün ekonomik ve sosyal yönden gelişmesinde çok büyük payı olduğuna dikkat çeken Başkan Alper Taban, “İTSO aynı hedeflere bakarak birlikte çalıştığımız ve gelecekte de çalışacağımız kuruluşlardan bir tanesidir. İşlerimiz yaparken Anıl ve ekibinin tecrübelerinden yararlanacağız. İlçemizin ekonomisine güç katan ve yön veren İTSO ile işbirliği içerisinde el ele gönül gönüle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER