Karacabey'de turizm canlanıyor

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Yeniköy sahil düzenlenme çalışmalarında konaklama alanlarının zenginleştirilmesi, Malkara Maliye kampı arkasındaki alanın turizme kazandırılması ve Öğretmenler Parkı içerisinde oluşturulacak sosyal alanlarla ilgili projeleri masaya yatırdı. Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan tarafından, ilçenin büyük potansiyel barındırdığı turizm faaliyetlerinin daha da geliştirilmesi adına yürütülen çalışmalar hız kesmiyor.

Karacabey'de  turizm canlanıyor

Başkan Ali Özkan, Bursa Defterdar’ı Mehmet Yazar ile Bursa Milli Emlak Daire Başkan Vekili Ahmet Arın’a gerçekleştirdiği ziyarette, özellikle tahsis ve irtifak hakkı istenen yerlerle ilgili istişarelerde bulundu.

“ÖNEMLİ KATKILARI OLDU”                                                                                                                                                 

Etüt Proje Müdürü Gökşen Akgör ve Emlak İstimlak Müdürü Kader Bektaş’ın da yer aldığı ziyaretlerde, Yeniköy sahil düzenlenme çalışmalarında konaklama alanlarının zenginleştirilmesi, Malkara Maliye kampı arkasındaki alanın turizme kazandırılması ve Öğretmenler Parkı içerisinde oluşturulacak sosyal alanlarla ilgili projeler masaya yatırıldı. Başkan Ali Özkan, Karacabey’in dört bir yanında başlatmış oldukları dönüşüm çalışmalarında, ilçedeki turizm potansiyelini canlandırma çalışmalarının büyük önem taşıdığını söyledi. Özkan, özellikle tahsis ve irtifak hakkı istenen yerler ile ilgili alınacak kararların daha sağlıklı olmasına adına bu görüşmelerin önemli katkıları olduğunu söyledi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER