Karacabeyliler 'Halil İbrahim Sofrası'nda buluşuyor

Karacabey'de bir güzel etkinlik Halil İbrahim bereketi sunmak için ilçe halkıyla buluşuyor. Karacabey Belediyesi, ilçenin 85 mahallesinde ‘Halil İbrahim Sofrası’ isimli vatandaş buluşmalarına devam ediyor.

Karacabeyliler 'Halil İbrahim Sofrası'nda buluşuyor

Belediye Başkanı Ali Özkan, Akçakoyun Mahallesi’nde sabah namazı sonrası mahalle kahvesinde kurulan sofrada vatandaşlarla aynı masayı paylaştı. Özkan halkın şikâyet ve taleplerini dinledi.

‘Halil İbrahim Sofrası’ ismini verdikleri vatandaş buluşmalarında, merkez - kırsal ayırt etmeden bütün mahalleleri ziyaret etmeyi hedeflediklerini ifade eden Başkan Ali Özkan, “Toplantılarımızın bir yenisini daha bugün Akçakoyun Mahallesi'nde gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Karacabey Belediyesi olarak, meclis üyelerimizle beraber çeşitli vesilelerle vatandaşlarımızla bir arada olmaya çalışıyoruz. Bu vesilelerden bir tanesi de organize ettiğimiz sabah kahvaltıları. İlçemizdeki 85 mahallede kahvehanelerde, camilerde bu toplantıları gerçekleştiriyoruz. Belediyemizden isteklerinizi dinlemeyi, sizlerle beraber bunları değerlendirmeyi sürdüreceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER