LİMAK Bursa'da basınla iftarda buluştu

Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’nın görevli tedarik şirketi Limak Uludağ Elektrik; her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftarda basın mensuplarıyla bir araya geldi.

LİMAK Bursa'da basınla iftarda buluştu

Enerji şirketi yöneticilerinin ve medya mensuplarının katılımıyla gerçekleşen iftarda günün anlam ve önemiyle ilgili konuşma yapan Limak Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac; “3 milyon abone ve yaklaşık 5 milyon vatandaşımıza kaliteli, hızlı ve nitelikli hizmet üretmenin gayreti içerisindeyiz. Önceliğimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti. Tüm personelimiz ile konut, iş yeri ve sanayikuruluşlarımıza kesintisiz hizmet vermek, teknolojinin ve çağın sunduğu imkanları sonuna kadarkullanarak yenilikçi, hızlı ulaşılabilir ve esneklik sağlayan ek hizmetler ile vatandaşlarımızın hayatınıkolaylaştırmak en önemli hedefimiz.Teknolojinin bizlere sunduğu tüm iletişim kanallarını etkin bir biçimde kullanarak müşterilerimizekulak veriyor ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için tüm gayretimizle çalışıyoruz.İletişim çalışmalarımızda, kamunun sesi ve vicdanı olarak hazırladığınız haberler ve köşe yazılarınız ilebizlere destek verdiğiniz için kurumum adına sizlere teşekkür etmek istiyorum. Sizlerin yapıcı öneri vedestekleri ile daha iyiye ulaşmak için tüm çalışma arkadaşlarımızla birlikte yoğun çaba sarf ediyoruz” dedi.

“DAİM OLMASINI DİLİYORUM”

Hayatın koşuşturmacası ve yaşanan yoğun dünyevi meşguliyet ve problemler içerisinde, manevi dünyada bazı eksilmeler ve kayıplar yaşanabildiğini belirten Aytac; “Enerjisi azalan cihazların bir güç kaynağına bağlanma ihtiyacıgibi, kalp dünyamızda yaşanan bu erozyonların telafisi için de, Ramazan ayından, manevi enerjinindepolandığı, gönüllerimize zindelik ve bunalmış bedenlerimize hayat bahşedilen bir dönem olarakistifade ettik. Son günlerini idrak ettiğimiz Ramazan ayının bizlere, milletimize, memleketimizehayırlar getirmesini diliyorum. Böyle güzel sofralarda birlikteliklerimiz daim olur inşallah; sağlık,huzur, mutluluk dolu bir bayram geçirmenizi diliyorum” diye konuştu.

Gecenin sonunda masaları tek tek gezerek sohbet eden Genel Müdür Ali Erman Aytac, katılımları için basın mensuplarına teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2018, 17:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER