MHP seçimlere hazırlanıyor

İlçe ve İl Kongrelerini tamamlayan Milliyetçi Hareket Partisi Bursa Teşkilatları İznik DSİ Tesisleri’nde 3 günlük Teşkilatları Eğitim ve Bilgilendirme Toplantısı yaptı.

MHP seçimlere hazırlanıyor

Toplantının ilk gününde parti yöneticileriyle bir araya gelen Topçu Konuşmasına “Bursa teşkilatları olarak kongrelerimizi tamamladık. Bu anlamda Mart 2019'da yapılacak yerel seçimlere dair çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız. Bunun ilk ayağı olarak bütün teşkilatlarımızı; il, ilçe ve kadın kolları başkanlarımızı bir araya getirerek, 3 günlük bir eğitim kampı düzenledik. Burada yerel yönetim anlayışımızı ve yol haritamızın çalışmalarına başladık. MHP Bursa teşkilatları olarak inşallah Mart 2019 yerel seçimlerinde Bursa'dan en yüksek katkıyı verecek ve bütün belediyelerdeki iddiamızı tekrar ortaya koyacağız. Bütün belediyelerde kazanacak ve Bursalı hemşerilerimize en iyi hizmeti verecek şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

BÜYÜKATAMAN’DA KATILDI

Toplantının 2. gününde Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Serhan Koyuncu, teşkilatlara algı yönetimi, siyaset, medya iletişim konularında bir eğitim verdi. Toplantının ikinci bölümünde eğitime MHP Genel Başkan Yardımcıları Ahmet Kenan Tanrıkulu, ve Sadir Durmaz ve MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman da katıldı. Genel Başkan Yardımcıları Tanrıkulu, Durmaz ve Genel Sekreter Büyükataman kamptaki konuşmaları öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladılar. Basın mensuplarının sorularının cevaplanmasının ardından basına kapalı olarak eğitimine devam eden MHP Bursa teşkilatlarına MHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Kenan Tanrıkulu hazırladığı sunumda, rakamlarla ve grafiklerle yerel seçimlerin nasıl kazanacağı noktasında çok önemli bilgiler aktardı. Toplantının 3. ve son gününde sabah kahvaltısının arkasından eğitime devam eden teşkilat yöneticilerine İsmet Büyükataman eşlik etti. Toplantı toplu hatıra fotoğrafının çekilmesi ve İznik’teki tarihi yerlerin gezilmesiyle sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER