Orhangazi bizim büyük sevdamız

Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, personel buluşmalarını sürdürüyor. Başkan Neşet Çağlayan, sözleşmeli personel ile toplantıda buluştu. Çağlayan, "Bizim büyük sevdamız Orhangazi. Orhangazi’ye sorumluluklarımız var" dedi.

Orhangazi bizim büyük sevdamız

Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, personel buluşmalarını sürdürüyor. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, ikinci toplantısını sözleşmeli personel ile yaptı. Nadır Sosyal Tesislerinde gerçekleşen toplantıda Belediye Başkanı Neşet Çağlayan toplantıda 3,5 yıllık görev süresinde Orhangazi’de yapılan çalışmaları sunum eşliğinde çalışanlarla paylaştı. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Büyükşehir Belediyesi yasası ile değişen bir sistem ve yeni sistemle birlikte 31 mahalleye çıkan Orhangazi’de 3,5 yıllık dönemde yapılan bir çok çalışma bulunduğunu belirterek, "Bizim büyük sevdamız Orhangazi. Orhangazi’ye sorumluluklarımız var. Aynı sorumluluk çalışanlar olarak sizlerde de var. Hep birlikte tüm çalışanlarımızla birlikte Orhangazi’nin daha yaşanabilir bir kenet olması için fedakar çalışmalar yürütüyoruz" ifadelerini kullandı.  

"ALT YAPIYI ORTALAMA YÜZDE 50 İLE ALDIK"

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, "Muhalefetin iddia ettiği gibi geldiklerinde alt yapının yüzde 90’ının değil sadece ortalama yüzde 50’sinin tamamlandığını tekrar vurgulayarak, içme suyu yüzde 48, kanalizasyon yüzde 54, yağmur suyu giderleri ise yüzde 70 seviyesindeydi. Yani ortalama yüzde 50’si bitmiş bir Orhangazi’ye eski projede olmayan yeni bölgeleri de ekleyerek biz tamamladık. Yeni ilavelerle birlikte alt yapının yüzde 100’ü değil, yüzde 130’u tamamlanmış oldu" dedi. 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER