Yazıklar olsun size!

Osmangazi’deki bir rehabilitasyon merkezinin önünde bir askerin kıyafetlerini çalan şahıslar, güvenlik kameralarına yakalandı.

Yazıklar olsun size!

Osmangazi’deki özel bir rehabilitasyon merkezinin önünde meydana gelen olayda, sabahın erken saatlerinde park halindeki araçları kontrol ederek gezen 2 kişi, bir minibüsün yanına yaklaşıyor. Servis minibüsünün kapısının açık olduğunu fark eden zanlılardan biri, aracın ön koltuğunda bulunan koliyi alarak arkadaşına veriyor. Koliyi alan kişi olay yerinden uzaklaşırken, diğeri minibüsün içerisinde değerli bir şeyler bulmak için ortalığı karıştırıyor.

ASKER KIYAFETİ VARDI

Kolide, Erzincan’da vatani görevini yapmakta olan oğlunun kışlık kıyafetlerinin bulunduğunu belirten Cahit Tarhan (63), “Sabah mesaiye geldim. Arabayı okulun önüne park ettim. Listemi alıp servis toplayacaktım. İçeri girip bir çay içtim. Biraz oyalandıktan sonra servise bindiğimde aracın kurcalandığını fark ettim. Çocuğum Erzincan’da askerlik yapıyor. Hafta sonları dışarı çıktığında sivil elbiseleri yazlık olduğu için kışlık kıyafet istedi. Resmi kıyafetle de çıkamadıkları için birkaç mont, ayakkabı, kazak, pantolon gibi kıyafetler hazırlamıştık. Onları alıp gitmişler. Arabanın içini de karıştırmışlar. Üzüldüğüm konu, çocuk hafta sonuna bu kıyafetleri bekliyordu. Artık yenisini alacağız. Sağlık olsun. Ancak yapanların utanması gerekiyor” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER