Başkan Özkan'dan anlamlı proje

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, makamında öğrencilerle beraber kitap okudu. Karacabey Belediyesi tarafından başlatılan ve özel bir okulun 2/A sınıfı öğrencileri ile gerçekleştirilen ‘Başkanımla okuyorum’ projesi Başkan Ali Özkan’ın makam odasında gerçekleşti.

Başkan Özkan'dan anlamlı proje

ÇOCUKLAR KİTAP OKUDU

Başkan Özkan, miniklerle beraber kitap okudu. Çocuklar başkan ile aynı masada kitap okuma heyecanını yaşadı. Sınıf öğretmenleri Nuray Bulut ile okulun müdür yardımcısı Sibel Burç’un da eşlik ettiği programda minikler Başkan Özkan’ın hediye ettiği hikâye kitaplarını okudu.

"ÖNEMLİ BİR FAALİYET"

Ali Özkan, “Bizler eğitime son derece önem veriyoruz. Bununla alakalı ilçemizde bu zamana kadar çeşitli yaptırımlarımız olmuştu. Bugün de böyle güzel bir sosyal sorumluluk projesi ile sizlerin karşısına çıkmaktan son derece mutluyuz. Kitap okumanın giderek köreldiği ve yerini sanal ortamların aldığı günümüzde, hala kitap okuma alışkanlığını sürdüren arkadaşlarımız elbette var. Bizler, bunların çoğalması için böyle bir faaliyette buluştuk” dedi. Kitap okuma sonunda hep birlikte kahvaltı yapılırken, Başkan Ali Özkan da minik öğrencilere süt dağıttı. Ali Özkan, her hafta salı günü saat 09.30’da belediyede farklı öğrencilerle kitap okuyacaklarını belirtti.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER