Çiftlik Bank'ın CEO'su Mehmet Aydın'ın 'Paraları eziyor musun?' sorusuna cevabı

500 bin üyeden 5111 Milyon TL alarak ortalardan kaybolan Çiftlik Bank CEO'su Mehmet Aydın kendisine yöneltilen "Paraları eziyor musun?" sorusuna çektiği video ile cevap verdi

Çiftlik Bank'ın CEO'su Mehmet Aydın'ın 'Paraları eziyor musun?' sorusuna cevabı

Çiftlik Bank oyunuyla 500 bin üyesini dolandıran ve 511 milyon TL ile eşinin ifadesine göre Uruguay'a kaçtığı söylenen Mehmet Aydın, kendisine yöenltilen "Paraları eziyor musun?" sorusuna sosyal medya platformu Papillion’da çektiği bir video ile cevap verdi.

Yayınlanan son videoda, Çiftlik Bank mağdurlarını epey kızdıracak görüntüler yer alıyor. İnsanların sorular sorup videolu cevaplar aldığı sosyal medya platformu Papillion’da bir kullanıcı “Paraları eziyor musun, gerçekten sövmeyeceğim, hakkını veriyorsan helal olsun” şeklinde bir soru sordu. 

Webtekno'da yer alan habere göre; bu sorunun üzerine Mehmet Aydın’ın daha önce de cevaplar verdiği kendi sayfasından, milyonlarca dolar olduğu düşünülen paraların yer aldığı bir video paylaşıldı. Aydın'ın paylaştığı videonun Youtube'da daha önce paylaşılan başka bir video olduğu ortaya çıktı.

Aydın’a bu videodan sonra tepkiler yükselmeye başladı.

Mehmet Aydın’ın Papillion’da yayınladığı video şu anda kaldırılmış gözüküyor olsa da, pek çok kişi videoyu çoktan YouTube gibi sosyal mecralara taşıdılar.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16