En güçlü iki pazar

Fiskars'ın Ar-Ge'den Sorumlu Başkan Yardımcısı Masalin, "Türkiye ve Güney Kore gördüğüm en güçlü iki pazar. Doğu, Batı ve diğer her şey Türkiye'de, özellikle İstanbul'da bir araya geliyor. Birçok kültür bir arada yoğruluyor." dedi.

En güçlü iki pazar

“TÜRKİYE’ DE POTANSİYEL VAR”

Avrupa'nın en eski ikinci şirketi olan ve 2017'de 368. yılını kutlayan bahçe ve mutfak gereçleri firması Finlandiyalı Fiskars'ın Ar-Ge'den Sorumlu Başkan Yardımcısı Petteri Masalin, Türkiye ve Güney Kore'nin gördüğü en güçlü iki pazar olduğunu belirterek, "Doğu, Batı ve diğer her şey Türkiye'de, özellikle İstanbul'da bir araya geliyor. Birçok kültür bir arada yoğruluyor. Bu yüzden Fiskars için Türkiye'de çok büyük bir potansiyel var." dedi.

“ÇOK GÜÇLÜYÜZ”

Petteri Masalin, turuncu saplı makasları ile tanınan Fiskars'ın ürün gamının çok geniş olduğunu ifade ederek, şunları kaydetti: "Bana göre Türkiye ve Güney Kore gördüğüm en güçlü iki pazar. Doğu, Batı ve diğer her şey burada, Türkiye'de, özellikle İstanbul'da bir araya geliyor. Birçok kültür bir arada yoğruluyor. Bu yüzden de Fiskars için Türkiye'de çok büyük bir potansiyel var. Sadece mutfak değil, aynı zamanda bahçe yapı malzemelerinde de Fiskars olarak çok güçlüyüz. En büyük pazarımızın Avrupa olduğunu söyleyebilirim. Türkiye'de birçok insan turuncu makası biliyor ama Fiskars adını bilmiyor” dedi. Fiskars, müşterilerine, Fiskars, Gerber, Littala, Royal Copenhagen, Waterford ve Wedgwood gibi dünya çapında markalarla hizmet veriyor.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER