Erzincan'da merak konusu 42 Milyonluk Süper Loto talihlisi

Dün akşam çekilen Süper Loto 6 bilen kişiye 42 milyon TL gibi dev bir rakam veriyordu. Şanslı kişi Erzincan'dan çıktı. Erzincan'da büyük ikramiyenin çıktığı büfe ile Erzincan halkı talihlinin kim olduğunu merak ediyor.

Erzincan'da merak konusu 42 Milyonluk Süper Loto talihlisi

Süper Loto'nun bu haftaki çekilişinde 6 bilerek 42 milyon 532 bin 640 lira 20 kuruşluk büyük ikramiyeyi kazandığı iddia edilen Erzincanlı talihli kentte merak konusu oldu. 

Milli Piyango İdaresince düzenlenen Süper Loto'nun bu haftaki çekilişinde, 6 bilerek 11 haftadır devreden ve 42 milyon 532 bin 640 lira 20 kuruş olan ikramiyeyi kazanan Erzincanlı talihli henüz ortaya çıkmadı. Kentte Süper Loto'da tarihin en yüksek ikramiyesini kazanan talihlinin, kuponu Erzincan Merkez’deki Hüseyin Uluşan'ın bayisinden yatırdığı ortaya çıktı.

Bayi sahibi Hüseyin Uluşan "11 haftadır devren büyük ikramiye bu bayiden çıkmıştır. Çıkan kişiye hayırlı uğurlu olsun. Kendisini çay içmeye beklerim. İnşallah iyi yatırımlar yapar. Şimdiye kadar en büyük verdiğim para 50 bin TL’ydi" diye konuştu.
Erzincanlı vatandaşlar ise Süper Loto'nun kendilerine çıkması halinde parayı ailesi, Türk askeri ve yatırım için kullanabileceklerini söyledi. 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner41

banner40