İTSO'nun aksaraylı konukları

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) heyeti, İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası’nı (İTSO) ziyaret etti. İnegöl, ilkbahar ve sonbahar olmak üzere yılda iki kez düzenlenen mobilya fuarında binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapıyor.

İTSO'nun aksaraylı konukları

MODEF Fuarcılık tarafından 17-22 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilen 38. MODEF EXPO fuarı, yurtiçi ve yurtdışından çok sayıda profesyonel ziyaretçiye kapılarını açarken, fuarının ziyaretçileri arasında ATSO’nun organizasyonuyla ilçeye gelen 27 kişilik heyet de vardı. Heyette ATSO Başkanı Ahmet Koçaş, Meclis Başkanı Fatih Tekin, Genel Sekreter Mustafa Murat Yılmaz, yönetim kurulu üyeleri yer aldı.

“İŞ BİRLİĞİNE HAZIRIZ”

Misafir heyeti ağırlayan İTSO Başkanı Metin Anıl, odanın konferans salonunda yapılan toplantıda ilçedeki mobilya sektörü, fuar organizasyonu ve İnegöl’ün ekonomik yapısıyla ilgili bilgiler aktarırken, Türkiye ekonomisini ayakta tutan işadamı ve sanayiciler arasındaki bilgi alışverişinin önemli olduğunu vurguladı. Aksaray heyetini ilçede ağırlamaktan mutluluk duyduklarını ifade eden Başkan Anıl, İnegöl mobilyasının iç pazardaki payının artırılması için her türlü işbirliğine hazır olduklarını da dile getirdi.

“BİLGİ ALIŞVERİSİNDE BULUNDUK”

İTSO yönetimine konukseverliği için teşekkür eden ATSO Başkanı Ahmet Koçaş da, İnegöl'ün mobilya sektöründeki ağırlığını fuar ziyaretinde daha iyi gördüklerini söyledi. İlçedeki müteşebbis ruhun takdir ettiklerini ifade eden Koçaş, “Fuarı ziyaret ederek sektördeki gelişmeleri yakından gördük ve ekonomik konularda bilgi alışverişinde bulunduk. Ülke ekonomisinin güçlenmesi için işadamlarına büyük görev düşüyor. Bunun için iç pazardaki işbirliği ve dayanışmanın önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu anlamda İnegöl örnek alınacak bir ilçe” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER