Kolombiya Ve Panama'ya Yeni Kabinli Uçak Geliyor

Türk Hava Yolları (THY) Kolombiya, Panama ve Venezuela Müdürü Cemal Kaya, yaptığı açıklamada, Airbus A-330 200 tipi uçakların kullanıldığı bölgede ilk olarak Kolombiya-Panama hattında hizmet veren uçağın yenilendiğini belirtti.

Kolombiya Ve Panama'ya  Yeni Kabinli Uçak Geliyor

Türk Hava Yolları (THY) Kolombiya, Panama ve Venezuela Müdürü Cemal Kaya, yaptığı açıklamada, Airbus A-330 200 tipi uçakların kullanıldığı bölgede ilk olarak Kolombiya-Panama hattında hizmet veren uçağın yenilendiğini belirtti. THY'nin 13 saati aşan yolculuk süresiyle en uzun uçuşlarından biri olan İstanbul-Bogota-Panama hattının yoğun ilgi gördüğünü ifade eden Kaya, şunları söyledi: "THY olarak bu hattı hizmete aldığımız günden bu yana hem ekonomi hem de 'Business Class' sınıfında yoğun ilgi görüyoruz. Büyüme potansiyeli bulunan bu hatta, Business Class yolcularına sağladığı internet imkanının yanı sıra tüm koltukları yenilenen ve daha rahat yolculuk sunan yeni kabinli uçakları alarak uzun uçuş süresinde müşterilerimize daha iyi hizmet vermeye başlamış olduk. Zaten yolculardan da bu konuda çok olumlu geri dönüşümler alıyoruz."

BÖLGE İLİŞKİLERİ OLGUNLAŞIYOR

Bölgedeki yerel otoriteler, seyahat acenteleri ve turizm şirketleri ile ilişkilerin iyice olgunlaşmaya başladığını dile getiren Kaya, THY'nin sağladığı kaliteli hizmeti Latin Amerikalılara anlatmak için sektörün önemli gazetecileri başta olmak üzere bulundukları her platformda tanıtım faaliyetlerine ağırlık verdiklerini anlattı. Kaya, "Kolombiya ve Panama Latin Amerika'nın önemli aktarma merkezleri, bu iki ülkenin Star Alliance üyesi olan havayolu şirketleri Avianca ve Copa Airlines ile oluşturduğumuz iş birliği sayesinde Latin Amerika'yı Bogota ve Panama üzerinden dünyaya bağlamak istiyoruz." dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER