Onur marketin hedefi büyük

Perakende sektörünün öncüsü olmayı hedefleyen Onur Market, 2017’nin 3. çeyrek toplantısını İstanbul'da yaptı.

Onur marketin hedefi büyük

“DİSİPLİN SÜRECİNİ KORUYACAĞIZ”

Crowne Plaza Florya’da düzenlenen organizasyonda 2017 yılının 3. çeyrek dönem değerlendirilmesi yapılırken, 4. çeyrek dönem ana hedefleri görüşüldü. Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Özen açılış konuşmasında, “Ruhumuzdaki iş aşkı ve disiplin sürecini koruyacağız” dedi. Toplantı, departmanların, grup direktörlerinin, müdür ve yöneticilerin 2017 yılı 3. çeyrekte gerçekleştirdikleri iş sunuşları ve 4. çeyrek için planladıkları hedeflerin sunumlarıyla devam etti. Toplantının konuk konuşmacısı ise Coca-Cola İçecek Genel Müdürü Turgay Keskin oldu. Keskin’in 5+3sunumuyla ‘’Karmaşık Dünyada Başarı’’ ya giden yolu kendine has yorumu ile anlatması ilgi çekti. Tugay Keskin’in plaketini Perakende Grup Başkan Yardımcısı Erdal Tüfekçi takdim verdi.

SAĞLAM ADIMLARLA DEVAM

Toplantının kapanış konuşmalarında Perakende Grup Başkanı Cemal Özen ve grup başkanları Erdal Tüfekçi, Metin Günay,Vedat Erdem söz aldı. Cemal Özen, Onur Market’in topluma ve perakende dünyasına mal olmuş, sektörde işini iyi yapan ve ülkenin en önemli perakende şirketlerinden biri olduğunu, bundan sonra da sağlam adımlarla ilerlemeye devam edeceklerini söyledi.

EN İYİSİ OLACAĞIZ

Bütün operasyonlarını alışverişçi algısının beğeni ve kolaylığına sunacaklarını ifade eden Cemal Özen, şu anki hazırlıklarının ’yarının perakendecisi’ olma yolunda olduğunu ve 'daha iyiye, en iyiye’ varmak için çalışacaklarını sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER