Realtor Turkey’den globalleşme hamlesi

Yerli sermaye ile 2014 yılında kurulan gayrimenkul şirketi Realtor Turkey, globalleşme hamlesi kapsamında yoluna ‘Realtor Global’ olarak devam edeceğini duyurdu.

Realtor Turkey’den globalleşme hamlesi

Şirket, ülkeler arasındaki gelişmiş bağlantıları, franchise ofisleri ve 40’tan fazla ülke iş birlikleri ile global pazarda aktif rol oynamayı hedefliyor. Realtor Turkey marka ismini güncelleyerek global pazarda büyümeyi amaçlıyor.  

YURT DIŞI YATIRIMLARI İÇİN ÖNEMLİ ADIM

Realtor Global adı ile altında sınırları kaldırıp daha hızlı bir büyüme hedeflediklerini belirten Realtor Global Real Estate Markasının Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Anıl Ulaş Övençoğlu, “Bu karar ile global pazardaki payımızın, farklı pazar ve ülkelerde açacağımız ofislerle artacağını düşünüyoruz. Bu topraklarda yüzde yüz yerli ve milli bir sermaye ile kurduğumuz markamızın yolculuğunu, yaptığımız globalleşme hamlesiyle taçlandırdığımız için mutluyuz. Yolumuza yeni marka ismimiz ‘Realtor Global’ ile devam edeceğiz” dedi.

Övençoğlu ayrıca, markalarının ismini Türkiye ile birlikte bulunduğu ihraç pazarlarında da değiştirdiklerini ve sektörde liderliği hedeflediklerini vurguladı.

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2022, 13:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124