Sermaye piyasaları kurumundan çalışanlarına yüzde 50 ve üzeri zam

Sermaye piyasaları kurumundan çalışanlarına yüzde 50 ve üzeri zam
Sermaye piyasaları kurumu A1 Capital, 2022 yılı için üst yönetim kadrosu  dışındaki 200’ün üzerinde çalışana ve üst yönetime yüzde 50 ve üzeri zam yaptığını açıkladı.

A1 Capital, aldığı karar ile birlikte tüm çalışanlarına yüzde  50 ve üzeri zam gerçekleştirdiğini duyurdu. Yıl içerisinde yan haklarda uyguladığı yüzde kırkın üzerindeki zamlar ile birlikte yeni İnsan Kaynakları Politikası’nı geliştiren A1 Capital, açıklanan zam oranıyla üst yönetim kadrosu dışındaki 200’ün üzerinde çalışan için artış sağlamış oldu.

“MUTLA ÇALIŞANLARLA KALİTELİ HİZMET SUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Uygulanan  zam hakkında konuşan A1 Capital Genel Müdürü Mehmet Serkan Esenpak, “Açıklanan enflasyon rakamları genel ekonomik koşullar ve mevcut alım gücünde yaşanan değişimlere  paralel olarak bu kararı aldık. Bir aile olmanın sorumluluğu ile hareket ederek günden güne büyüyen ve gelişen şirketimizin başarılarından  çalışanlarımızın da  faydalanmasından mutluluk duyuyoruz. Şirket olarak ‘Mutlu personel, sürdürülebilir büyüme!’ ilkesini benimseyerek çalışanlarımızı destekliyoruz. 2022 projeksiyonumuz kapsamında, sektörün en çok istihdam artışı sağlayan Aracı Kurumu olmak istiyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124