'Spor'a seve seve katkı sağlarız'

TECO Petrol Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yalçınkaya, Bölge Müdürü Murat Ozusta, Otomasyon Müdürü Serkan Dede ve Davut Zirek ile birlikte, Belediye Başkanı Ali Özkan’ı makamında ziyaret etti.

'Spor'a seve seve  katkı sağlarız'

Karacabey’in Spor Toto Profesyonel 3. Lig’indeki temsilcisi Karacabey Birlik Spor’un yeni sezonda da sponsorluğunu üstlenen Teco Petrol Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yalçınkaya, Belediye Başkanı Ali Özkan’a ziyarette bulundu. Gerçekleşen görüşmede Belediye Başkanı Ali Özkan, ilçe sporuna önemli katkılarından dolayı Yönetim Kurulu Başkanı Yalçınkaya’ya teşekkür ederek, desteklerinin ilçe sporu adına önemli olduğunun altını çizdi.

DESTEĞİMİZİ SÜRDÜRECEĞİZ

Yalçınkaya da yaptığı açıklamada, “Gençlerimiz ve bölge sporu adına seve seve desteğimizi sürdürüyoruz. Ve Karacabey Birlik Spora katkı sağlamaktan da büyük mutluluk duyuyoruz. Başarılı bir sezon geçirmesini temenni ediyoruz’’ şeklinde konuştu. Ziyaretin sonunda Başkan Özkan, Teco Petrol Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yalçınkaya’ya Karacabey Birlik Spor forması hediye etti.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner46

banner40