Bina onarım işleri yaptırılacaktır

Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları Hastanemiz Ana Bina Bodrum Kat Bakım Onarım işi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.

Bina onarım işleri yaptırılacaktır

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr’de yer alan ilana göre, Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları Hastanemiz Ana Bina Bodrum Kat Bakım Onarım işi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.

Tüzel kişi olması halinde, teklif mektubunu imzalayanın noter tasdikli imza beyannamesi. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır. EKAP’a kayıtlı olmayan yabancı istekliler tarafından ise, ilgili ülke mevzuatı dikkate alınarak, belirtilen hususlara ilişkin gerekli belgeler sunulur.

İstekliler tekliflerini, anahtar teslimi götürü bedel üzerinden verecektir. İhale sonucu, üzerine ihale yapılan istekliyle anahtar teslimi götürü bedel sözleşme imzalanacaktır. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Hüsniye Mollaoğlu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER