CarrefourSA’dan Kurban Bayramı için müşterilere 2 ayrı seçenek

CarrefourSA’dan Kurban Bayramı için müşterilere 2 ayrı seçenek
CarrefourSA, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde yüzde yüz yerli besi küçükbaş ve büyükbaş koli olmak üzere müşterilerine iki farklı seçenek sunduğunu duyurdu.

Sabancı Holding ve Carrefour iştiraki CarrefourSA, tamamen hijyenik şartlarda, doğru koşullarda kesim gerçekleştirerek vekâleten ve kaynağı belli, yüzde 100 yerli besi kurbanlık paketleriyle farklı alternatifler sunduğunu açıkladı. Ayrıca bayramın dördüncü günü teslim almak isteyenlere ise indirim fırsatı tanındığı bildirildi.

Şirketten yazılı yapılan açıklamada,

“Sakatat dahil en az 17 kilogramlık Kıvırcık Koç Kurban Paketi 3 bin 450 TL’den, Axess kart ile alışverişe özel 200 liralık indirim avantajı ile 3 bin 250 TL’den satılıyor. En az 20 kilogramlık sakatat dahil Büyükbaş Kurbanlık Hisse Paketi ise 3 bin 950 TL’den, Axess ile alanlara özel 3 bin 750 TL’den satılıyor. Kurban Bayramının 4’üncü günü teslim almak isteyenler ise Kurbanlık 1/7 hisse Büyükbaş Kurbanlık Hisse Paketi’nden özel indirim ile yararlanabilecek. Bayramın 4. Günü teslim alınacak en az 20 kilogramlık kemiksiz Büyükbaş Kurbanlık Hisse Paketi, 3 bin 800 TL’ye satılırken, Axess kart ile satın almayı tercih edenler yine 200 liralık indirimden faydalanabilecek. Büyükbaş Kurbanlık Hisse Paketi, kurbanlık bir dananın karaciğer, yürek, böbrekten oluşan sakatatları dahil 1/7 oranındaki hissesini içeriyor.

“Kurban alımlarında Akbank, Ziraat Bankası, Finansbank, Yapı Kredi, Halkbank, Garanti, İş Bankası kartlarında 9 taksit imkanı varken, Axess karta özel 200 liralık indirim fırsatı da bulunuyor.  Ayrıca kurban paketlerini CarrefourSA’dan alanlara birer litrelik Pepsi, Fruko, Yedigün ve Lipton’dan oluşan 49.75 TL değerinde 5’li içecek seti hediye ediliyor. CarrefourSA, marketlerinde bulunan kurbanlık satışının yanı sıra CarrefourSA.com ve CarrefourSA Online Market uygulaması üzerinden de sipariş alacak.”

BAĞIŞ İMKANI

Açıklamanın devamında, CarrefourSA’lardan, Carrefoursa.com’dan veya CarrefourSA Online Market uygulamasından Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği, Kızılay, Türkiye Harp Malülü Gaziler-Şehit Dul ve Yetimleri Derneği, İstanbul Zihinsel Engelliler İçin Eğitim ve Dayanışma Vakfı, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği ve Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı’na kurban bağışı yapma imkanı da bulunduğu aktarıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124